Főoldal
Videók
Dokumentumok

Küldetésünk

"Aki nem tud örömet fogadni, az továbbítani sem képes
és nem jobb, mint a zsugori, aki adni képtelen..."/Ancsel Éva/

Az óvodáskorú gyermekek sokoldalú képességfejlődésének elősegítése, családias, derűs légkörben az életkori és egyéni képességek figyelembevételével, nagy hangsúlyt fektetve az érzelmi nevelés fontosságára. Pedagógia programunkat, melyben legfontosabb az óvonő emberi minősége, magunk készítettük, a helyi adottságok figyelembevételével. Programunkat ajánljuk az óvodába járó gyermekeknek, szüleiknek, dolgozóinknak, fenntartónknak. Sajátossága, hogy az óvodai nevelést érzelemre ható eszközökkel gazdagítja, hat a gyermekre alakítja a családok szemléletmódját. Jövőnket ebben az óvódában képzeljük el, ezért fontosnak tartjuk az új utak, lehetőségek keresését. Célunk a felszereltség folyamatos javítása, a szülőkkel, a munkatársakkal való jó partnerkapcsolat kialakítása és a legfontosabb, hogy legyenek óvodás gyermekek és szeressenek az oviba járni.